TEHLİKELER

Aşağa gitmek

TEHLİKELER

Mesaj  Admin Bir C.tesi Haz. 27, 2009 8:18 pm

Tehditler

Yeni IT gelişmeleri – yeni tehditler
Virüsler, bilgisayar korsanları ve diğer siber tehditler günlük hayatın bir parçasıdır. İnternet üzerinden kötü yazılımların yayılması, gizli verileri çalan bilgisayar korsanları ve spam için hedef, korunmamış olan bilgisayar ve ağ yapılarıdır.

Bilgisayarınız güvenlik altında değil
Ev kullanıcıları yanlış web sitesine bir tıklama ile değerli kişisel verilerini kaybedebilir. Çocukların ticari oyunları da bilinmeden, virüslerin değiş tokuşuna neden olmaktadır. Ödeme ayrıntılarınızı güncellemenizi isteyen bir elektronik posta alırsınız ve bilgisayar korsanı banka hesabınıza erişim sağlar. Makineniz üzerinde gizli bir giriş kapısı bulunabilir veya PC’niz spam yayan bir zombi sistem olabilir.

Risklere yönelmek
Bundan zarar gören sadece evdeki kullanıcılar değildir. Her büyüklükteki işyerinde riskler çeşitlidir. Önemli veriler virüsler tarafından çarpıtılmakta, finansman verileri cybercriminal’ler tarafından zimmetlerine geçirilmekte ve dağlar büyüklüğündeki spam insan ve teknolojik kaynaklar üzerinde ROI azaltmaktadır. İş başarısı için etkili bir risk yönetim stratejisi gereklidir.

Yeni teknolojiler — yeni çözümler
Yeni siber tehditler ve böyle tehditleri daha da güçlendirmek için yazılımlar geliştirildi . En kompleks yeni virüsleri algılama kapasitesine sahip karışık Kaspersky antivirüs çözümleri vardır. En sinsi bilgisayar korsanı saldırılarını tanımlamak için tasarlanmış olan yeni anti-hacker modülümüz bilgisayarınızı internette gizleyebilir. Ve bilgisayarları kötü amaçlı kodlardan koruyan , zaman ve kaynak tasarrufu sağlayan en yeni antispam ürünler istenmeyen postaların %99’una kadar olanını filtrelemektedir.

Önceden uyarılan önceden silahlanandır
Geniş ve modern çözümlerin sağlanmasının yanında biz Kaspersky Lab olarak, bilginin güvenli bilgisayarın önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Web sitesinin bu bölümü, ana tanımlardan analizlere ve virüs tanımlamanın geniş kapsamlı bir kütüphanesi olan Kaspersky Virus ansiklopedisine kadar tüm siber tehditler konusunda bilgi sunmaktadır.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 128
Kayıt tarihi : 25/06/09
Yaş : 24
Nerden : Elazığ

Kullanıcı profilini gör http://windowsxvista.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz