MİCROSOFT SPONSORLUĞUNDAKİ SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİTEN AŞKKKKKK

BİTEN AŞKKKKKK Empty BİTEN AŞKKKKKK

Mesaj  MELEK C.tesi Haz. 27, 2009 10:09 pm

Sonsuz bir okyanusta bir gemiyim.
Çeşitli küçük fırtınalar atlatan ara sıra durgunlaşan.
Durgunlaştıkça hiç bitmeyecek yeni sevdalara gerçek aşklara (büyük fırtınlara) yelken açan.
Derken bir gün büyük bir fırtınaya kapıldım sonunun ne olacağını bilmediğim tatlı güzel bir fırtına.
Artık küçük fırtınalar bile etkisiz kalıyordu ve yıldıramıyorlardı. Koparmak istiyorlardı fakat başarılı olamıyorlardı çünkü kapılmıştım tatlı esintisine bu büyük fırtınanın. Uzun bir süre güzel şeyler yaşadım bu fırtınayla. Hayatımın en güzel günleriydi ve bitmesini hiç istemiyordum.
Ama bir gün fırtına dahada büyüdü ve hırçınlaştı artık mücadele edemiyordum çünkü ben onun tatlı esintisinin etkisi altındaydım. Ve en sonunda yara aldım omurgamdan.
Aslında benim için önemli değildi yara almak önemli olan yaşadığımız güzel günler ve gecelerdi.
Sonunda yavaş yavaş batmaya başladım artık sonsuz okyanusun derin maviliklerine. Ama genede mutluyum ve umutluyum bir gün o fırtına gelirde mavi derinliklerden kurtarır diye. O güne kadar bekleyeceğim sessizce umudumu yitirmeden derin maviliğin karanlık ve soguk sularında. (artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak).......................

MELEK