MİCROSOFT SPONSORLUĞUNDAKİ SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İLK AŞKK

2 posters

İLK AŞKK Empty İLK AŞKK

Mesaj  MELEK C.tesi Haz. 27, 2009 10:10 pm

İlk aşk, ilk kalp çarpıntıları ve ilk sayfanın ilk satırları...,
Bunların hepsi çok güzel ama herşeyden güzel olan bir şey varsa o da sensin ve ben tutsağım sana...
Duygularıma gem, bileklerime paslı kelepçeler vurulmuş, hain parmaklıkların karşımda durduğu dört duvar arasında tutsağım ben...
İsteseydim kırardım esaret zincirlerini, çıkardım dağlara özgürlük ateşini orada yakar; özgürlük türkülerini orada söylerdim ama... ama ben sensiz özgür olmaktansa SENİ SEVEREK ÖLMEYİ tercih ederim...
Bazen bir karanlık hücrede tek başıma, bazende gecenin 3'ünde başlardı falaka, hain cellat tuz basardı açtığı yarama, sorduğu her soruya bilmiyorum der, orada o zaman bile SENİ DÜŞÜNÜR avazımın yettiği kadar haykırırdım...
Ben yalnızca seni tanıyor, ben YALNIZ SENİ SEVİYOR, ve ben yalnızca sana tutsağım...
BU YÜREKTE BAŞKA SEVDAYA YER YOK, YIKILAN UMUTLARIM İSE YAŞAYACAK OLAN SEVDAMDIR...
SENİ YÜREĞİME YÜREĞİMİ DE TOPRAĞA GÖMÜYORUM...

MELEK

İLK AŞKK Empty UNUTULMAZ

Mesaj  Admin C.tesi Haz. 27, 2009 10:16 pm

İLK ASKLAR UNUTULMAZMIŞ BAK BEN SEN ADINI BİLİYORSUN BAS HARFİ .... ONU 4 SENE OLDU HALA AKLIMDA

Admin
Admin

https://windowsxvista.yetkin-forum.com